вівторок, 15 травня 2018 р.

ДОПОВІДЬ ДО ДНЯ НАУКИ В УКРАЇНІ

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій.
Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Свято запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97.
15 травня 2018 року  в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного  сервісу» голова циклової комісії суспільно - гуманітарних та соціально - економічних дисциплін Роззавко А. презентувала  доповідь для педагогічних  працівників на тему: "Наука - рушійна сила еволюції цивілізації".
Мета доповіді – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання. Науковий потенціал Україні вважається одним з найкращих в Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів у різних областях науки.
Щиро вітаємо спілчан-науковців зі святом творчої праці – Днем науки!
Бажаємо усім науково-педагогічним працівникам, ученим, молодим науковим дослідникам міцного здоров’я, невтомності у новаторському пошуку, втілення інноваційних проектів задля прогресу та розвитку!Немає коментарів:

Дописати коментар

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні УКРАЇНЦІ! Щиро вітаю вас з Днем Конституції України! Конституція як Основний Закон держави,  увійшла в суспільне життя го...