середа, 4 квітня 2018 р.

4 квітня 2018 року було проведено профорієнтаційну роботу в школах Обухівського району. Ми з великим задоволенням відвідали такі навчальні заклади: Германівську гімназію І-ІІІ ст., Семенівську ЗОШ І-ІІІ ст., Підгірцівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Потенційні абітурієнти були ознайомлені з умовами вступу до ДНЗ «Київського обласного вищого професійного училища харчових технологій та ресторанного сервісу», здобутками та кадровим потенціалом закладу, перевагами навчання, особливостями дозвілля, а також наголошено про перспективи подальшого працевлаштування після здобуття освіти в нашому професійно-технічному закладі.
Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Немає коментарів:

Дописати коментар

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні УКРАЇНЦІ! Щиро вітаю вас з Днем Конституції України! Конституція як Основний Закон держави,  увійшла в суспільне життя го...