пʼятниця, 2 березня 2018 р.

Участь у конкурсі


З 1 липня 2017 року по 19 січня 2018 року за підтримки Міністерства освіти та науки України та Національної академії педагогічних наук  України.  Всього в конкурсі взяли участь  147 освітян  з 23 областей України.
 " Є концепція Нової української школи, і  ця концепція  позитивно  сприймається суспільством. Завдання для Міністерства освіти та науки,  Педагогічної академії  та освітян, які взяли участь у конкурсі - це наші  агенти  змін, на яких ми маємо спиратися  в реалізації нашої реформи, " - сказав  на церемонії  нагородження  заступник міністра  освіти та науки Павло Хобзей.
 Засновником  конкурсу ОСВІТНІЙ ОСКАР є  видавництво  "Шкільний світ". Конкурс має на меті знайти і поширити найкращий інноваційний досвід у сфері освіти за останні роки, відзначити обдарованих педагогів і сприяти підвищенню іміджу освітян. 
Я із  задоволенням долучилася до цього проекту зі своїми творчими доробками та отримала грамоту лауреата. Дякую організаторам.Бажаю всім освітянам  творчих

злетів, 


прогресивних  ідей  та здобутків  на


 педагогічній ниві!Немає коментарів:

Дописати коментар

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні УКРАЇНЦІ! Щиро вітаю вас з Днем Конституції України! Конституція як Основний Закон держави,  увійшла в суспільне життя го...